Aktualności

W tym roku od DiaFilmPL na WOŚP zostało przekazane 640 zł.Szanowni Państwo,

W dniu 25/05/2018 roku zaczęło obowiązywać w Polsce Rozporządzenie UE dotyczące ochrony danych osobowych popularnie zwane RODO.

W związku z powyższym konta wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy nie przysłali zgody na przetwarzanie ich danych osobowych oraz oświadczenia, że zapoznali się zasadami dotyczącymi sposobu i możliwości wycofania takiej zgody zostały trwale usunięte z serwisu www.diafilm.pl.

Zgodnie z RODO

Definicja zgody

(art. 4 pkt 11) dobrowolne, konkretne, świadome i jednoznaczne okazanie woli, którym osoba, której dane dotyczą, w formie oświadczenia lub wyraźnego działania potwierdzającego, przyzwala na przetwarzanie dotyczących jej danych osobowych.

* Jeżeli zgoda wyrażana jest elektronicznie, system informatyczny powinien przechowywać informacje na temat wyrażenia zgody. 

Możliwość wycofania zgody

(art. 7 ust. 3) Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Osoba, której dane dotyczą, jest o tym informowana, zanim wyrazi zgodę.

Wzór zgody znajdziecie Państwo tutaj

Jeśli zakładasz nowe konto - Pamiętaj, że:

Brak przesłaniej i podpisanej elektronicznie zgody będzie powodowało trwałe usunięcie kont i danych użytkowników.

 

Bajek z rzutnika czar

Bajki na rzutnik, kto z nas nie pamięta tych wyjątkowych celuloidowych klisz. Kto z nas nie oglądał ich w dzieciństwie, tych historyjek niosących piękne przesłania i morały. Któż z nas nie pamięta klimatu bajek z rzutnika Bajka, Ania czy Jacek.

Bajki z rzutnika i dzisiaj pomimo upływu lat i pomimo tego, że już nikt ich nie produkuje przyciągają uwagę najmłodszych. Zapewne łatwiej jest posadzić dziecko przed telewizorem przy bajce odtwarzanej z DVD. Ale bez względu na to jak dobra to będzie bajka nie zastąpi ona tego zaczarowanego świata statycznych obrazów i pozbawionych agresji mądrych treści wyświewtlanych rzutnikiem w ciemnym pokoju na ścianie, gdzie lektorem jest ukochana mama lub tata.
Jeśli chcielibyście pokazać swoim dzieciom ten czarodziejski klimat a nie macie rzutnika lub szukacie Waszych ukochanych bajek zajrzyjcie na strony tego serwisu, może chociaż odrobinę przypomni Wam wasze dzieciństwo. Nie potrzebny Wam będzie tutaj projektor do bajek aby pokazać je swoim dzieciom.

 

O mnie i moim hobby

Bajki kolekcjonuję od kilku lat.
Początek mojego hobby to przypadek jak to zwykle bywa (więcej... ). Obecnie moja kolekcja liczy ponad 3000 pozycji bajek i filmów edukacyjnych wyprodukowanych w Polsce.
Całe moje zbiory będę opisywał w tym Serwisie.
Będzie mi bardzo miło, jeśli informacje na niej zawarte okażą się dla kogoś przydatne a jeszcze bardziej jeśli grono kolekcjonerów bajek dzięki tej stronie powiększy się.

 

Zapraszam wszystkich do współpracy

Organizujecie bezpłatny pokaz bajek z rzutnika -  zapraszam do mojego Serwisu.
Wasze ogłoszenie zostanie wyemitowane w Serwisie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest przesłanie stosownego artykułu z imprezy, która się odbyła, ze zgodą na bezpłatną jego publikację w Serwisie.
Wszyscy, którzy znajdą w sieci ciekawy artykuł na temat bajek z rzutnika lub rzutnika zapraszam do współpracy.
Serwis jest niekomercyjny, za przesłane prace nie wypłacam wynagrodzenia.

 

Deklaracja majatkowych praw autorskich.

W poszanowaniu praw autorskich do materiałów prezentowanych w witrynie, przy każdym pliku podano źródło, autorów,... jego pozyskania.
Jeśli ktokolwiek będący autorem, lub właścicielem pierwotnego zdjęcia, informacji zgłosi zastrzeżenia do publikacji - plik zostanie usunięty z galerii.
Materiały wykorzystano w przekonaniu, że stanowią źródło danych o naszej kulturze i historii, że stanowią własność publiczną, a ich rozpowszechnianie służy dobru ogólnemu.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl